Nõelviil (kolmkant) 200mm, raie 4

SKU: 213224

Tutvustame uhkusega Vallorbe kõrgeima kvaliteediga nõelviili. See on professionaalsetele käsitöölistele ja entusiastidele mõeldud tööriist, mis tagab suurepärase jõudluse ning täpsuse erinevates töötingimustes.

Available on backorder

Delivery time: 2-4 weeks
Add products worth 90,00 more to get FREE shipping!

19,31pc price without VAT 15,83€

Description

Nõelviili kvaliteet on otseselt seotud selle valmistamisel kasutatavate materjalide ja tehnikatega ning Vallorbe on selles valdkonnas tuntud oma pikaajalise kogemuse ja tipptasemel oskusteabe poolest. See konkreetne nõelviil on loodud vastama kõrgetele standarditele, mis tagavad suurepärase tugevuse, vastupidavuse ja täpsuse.

Nõelviili üldpikkus on 200 mm, millest viili pind moodustab 95 mm. Selline suurus tagab mugava käsitsemise ning võimaldab täpset kontrolli erinevate tööde ajal. Viili laius on 5,1 mm, võimaldades täpset ja efektiivset materjali eemaldamist.

Vallorbe nõelviil on ideaalne valik nii puidutöötlemisel, metallitöötlemisel kui ka muudes detailset täpsust nõudvates rakendustes. Selle usaldusväärne jõudlus ja pikaajaline vastupidavus teevad sellest tööriistast hinnatud partneri igale osavale käsitöölisele. Investeerige parimasse – Vallorbe kvaliteetse nõelviiliga saavutate alati suurepäraseid tulemusi.

Weight7 g
0 reviews
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nõelviil (kolmkant) 200mm, raie 4”

Your email address will not be published. Required fields are marked *